/Терапія стаціонар
Терапія стаціонар2018-10-05T12:31:42+00:00

ТЕРАПІЯ стаціонар

У медичному центрі клініки «Медбуд» широко представлено терапевтичне лікування пацієнтів, починаючи з первинного консультативного прийому і до стаціонарного лікування.

Терапевт – це лікар, що володіє знаннями у всіх медичних напрямках.

До лікаря-терапевта слід звертатися у випадках простудних, в тому числі вірусних захворювань, для проведення необхідних аналізів і обстежень, отримання направлення до вузькопрофільних спеціалістів.

Лікарі загальної практики також дбають про підтримку хорошого самопочуття у пацієнтів, що мають одне або кілька хронічних захворювань поза стадії загострення.

Лікар терапевт проводить: первинний огляд пацієнта (на прийомі і вдома), диспансерне спостереження за пацієнтами, становить план обстеження, призначає і проводить індивідуальне лікування пацієнтів з різними захворюваннями внутрішніх органів.

Терапевт, у якого пацієнт спостерігається протягом ряду років, знає всі особливості реакцій його організму, може прогнозувати перебіг хвороби, визначити першопричину захворювання.

 

Захворювання які лікують терапевти медичного центру «МЕДБУД»

 

  • Вірусні і простудні захворювання:  ГРЗ, грип, застуда, ГРВІ, ангіна, ларингіт, тонзиліт
  • Хвороби органів дихання: бронхіти, пневмонії, бронхіальна астма.
  • Хвороби органів кровообігу: нейроциркуляторна дистонія, гіпертонічна хвороба, симптоматичні артеріальні гіпертензії, ішемічна хвороба серця.
  • Хвороби органів травлення: гастрити, виразкова хвороба, виразкова хвороба шлунка, дискінезія жовчовивідних шляхів, холецистит, панкреатит, гепатит, запори, хронічні болі в животі, печія, захворювання кишечника.
  • Хвороби ендокринної системи, розлади харчування та порушення обміну речовин (із залученням вузьких фахівців – гастроентеролог, ендокринолог): захворювання щитовидної залози, цукровий діабет.
  • Уточнення вже існуючих діагнозів: при неясній симптоматиці пацієнт направляється до вузькопрофільного фахівця.
  • Призначення необхідного лікування згідно з сучасними поглядами на природу хвороб, виходячи з концепції індивідуальності кожного пацієнта.
  • Оформлення медичних довідок: довідки в басейн, оформлення санаторно-курортних карт.
  • Терапевт визначає за показаннями проведення експертизи тимчасової непрацездатності з видачею лікарняного листа.

Для пацієнтів з гострими і загостренням хронічних захворювань ми пропонуємо стаціонарне лікування.